top of page
Headerpoint

שירותי הסעות

הסעות לאירועים

אנו מספקים שירותי הסעות לחתונה בר מצווה ברית/ה ולכל אירוע חשוב שיש לכם על מנת לאפשר לכלל המשתתפים ליהנות מהאירוע עצמו, מבלי להסתכן ולדאוג בדרך חזרה הביתה.                          

באמצעות הסעה מרוכזת ניתן להבטיח נוכחות גבוהה של מוזמנים וכך לתרום להצלחת האירוע.
ניתן להתאים את כלי הרכב לכמות הנוסעים תוך שמירה על נוחות, בטיחות ועמידה בתקציב האירוע.

Bus Passengers

הסעות VIP

שירות הסעות VIP מבטיח שקט ונוחות מרבית לנוסע. בין אם זו פגישה עסקית, כנס או ארוחה עסקית, הרכבים והנהגים שלנו מבטיחים חווית נסיעה ברמה הגבוהה ביותר באמצעות רכבים מרווחים ומפנקים עם מיזוג אוויר, מערכת מדיה, מיני בר ועוד...
אנו מודעים לחשיבותה של שביעות רצון הלקוח, לכן אנו מקפידים על לוח הזמנים הנקבע בכדי לאפשר ללקוח הגעה בזמן לאירוע כזה או אחר.

sop-resize-400-20170310_100724-1.jpg

הסעות לעובדים

מעסיקים נוהגים להציע לעובדים שלהם החזר הוצאות, או מימון חלקי בעבור הוצאות הנסיעה אל מקום העבודה. קיימים מקומות עבודה אשר מרחיבים את ההטבה ומספקים שירותי הסעות עובדים למקום העבודה ובחזרה. יש מקומות עבודה אשר מספקים הסעות באופן קבוע, אחרים שוכרים חברת הסעות רק בעבור משמרות הלילה או סוף השבוע. בשאר ימות השבוע, מגיעים העובדים אל מקום העבודה ברכב פרטי או תחבורה ציבורית.
מערך הסעות עובדים אידאלי בעבור מקומות עבודה אשר ממוקמים באזורים פחות נגישים. בעלי העסקים יוכלו לשכור עובדים מוכשרים יותר תוך ציון ההטבה. דרכי הגישה אל מקום העבודה מהווים פרמטר מאוד חשוב. עובד אשר חושב לטווח הארוך, לא יקבל על עצמו מחויבות למקום עבודה בלתי נגיש מבחינת תחבורה. כמו כן, מקומות עבודה אשר מפעילים משמרות לילה או שבת, מתבקשים לספק לעובדים מענה בהעדר תחבורה ציבורית. 

Group of Travelers

הסעות לטיולים ומשפחות

חיכיתם לזה כל השנה, ועכשיו הרגע הגיע – סוף כל סוף אתם יוצאים לחופשה שלכם! אז אחרי שסגרתם מלון/תכננתם את המסלול החוויתי שלכם, הגיע הזמן פשוט להתנתק משגרת היום-יום, להתרווח ולהירגע. תנו לנו להסיע אתכם ואת האנשים שאתם אוהבים ברכב מרווח ובנוחות מושלמת. הנהגים של מסיעי מוטי ייקחו אתכם אל היעד שלכם, השמש המלטפת, החוף החמים והנעים, מרכזי הקניות והאטרקציות המרגשות.

Tour Bus

הסעות לטיולים

הסעות לטיולים לקבוצות בכל גודל ולכל חלקי הארץ על מנת שיהיה ניתן ליהנות מהדרך מבלי להתעסק בנהיגה. לנסיעה משותפת יתרונות נוספים ביניהם הפחתת עיכובים, הווי חברתי, נוחות ובטיחות המביאים לניצול נכון של הזמן, כלי הרכב מאובזרים היטב על מנת לאפשר נסיעה מהנה ובטוחה - מערכת התראה(מוביליי),מושבים מרווחים ונוחים, מיזוג אוויר, מערכות מדיה ונהג מקצועי ואדיב. ניתן להתאים את כלי הרכב לכמות המשתתפים ולענות על כל הצרכים הנדרשים.

Image by Juan Encalada

הסעות למפעלים וחברות

מפעלים ומוסדות רבים שוכרים את שירותי החברה שלנו, על מנת שנסיע את העובדים שלהם מהבית אל מקום  העבודה ובחזרה. השכרת שירותי הסעה בחברת מסיעי מוטי , מאפשרת למפעלים ולמוסדות, להעניק לעובדים שלהם הטבה לא קטנה אשר חוסכת להם כסף רב על הוצאות רכב או נסיעה, ומאפשרת להם להגיע בשקט לעבודה, בלי שיצטרכו לנהוג בשעות הפקקים.
חברת מסיעי מוטי משרתת אלפי מפעלים ומוסדות בארץ, בעזרת צי אוטובוסים ומיניבוסים מתאימים, נהגים מקצועיים, ושירות אמין.

sop-resize-1000-IMG_0170.jpg

הסעות לבתי ספר

אנו מספקים שירותי הסעות לבתי ספר, גני ילדים, חוגים ועוד, על מנת לסייע להורים לשלוח את ילדיהם בביטחה אל המוסד החינוכי, כך שלוח זמנם לא ישתבש. נהגים מקצועיים בעלי רישיון להסעת ילדים. במהלך הנסיעה חלה הקפדה על כללי בטיחות על מנת לשמור על הילדים.
ניתן להתאים את הרכב לכמות הילדים הנדרשת, בכדי להבטיח נסיעה נוחה ומרווחת.

Children in School Bus

הסעות לנכים

אנו מספקים רכבים מיוחדים שמתאימים לנכים לכל הצרכים, בין אם מדובר בהסעות נכים לטיולים, לילדים נכים לבתי ספר ומוסדות או לנכים למעוני יום. אנו מספקים שירותים לנכים באזור המרכז בפרט ובכל רחבי הארץ.יש אפשרות להסעת 12 נוסעים + רכב מעלון.
נהגים עתירי ניסיון בתחום תעבורת הנכים ומודעים לאחריות הגדולה הכרוכה בהסעת בעלי מוגבלויות.הרכבים עומדים בתקנות משרד התחבורה החדשות להסעות מיוחדות.

sop-resize-1000-20170315_142332.jpg
bottom of page